این دامنه به فروش میرسد؛ جهت اطلاع از قیمت با شماره 89392-021 داخلی 333 تماس حاصل فرمایید
htc logo
فروش و خدمات پس از فروش HTC فقط از طریق نمایندگی مرکزی
با شماره 89392-021 صورت می پذیرد. از اعتماد و انتخاب شما متشکریم

نمایندگی htc

نمایندگی htc زیادی در کشورهای خارج از ایران وجود دارند ولی در داخل کشور ایران یا به ندرت هستند یا اصلا وجود ندارند لذا برای اولین بار شما می توانید نمایندگی htc را با شماره تماس 89392-021 پیدا کنید و هرگونه سوال یا مشکلی در زمینه محصولات htc دارید با کارشناسان متخصص نمایندگی هواوی مطرح نمائید تا شما را راهنمایی کنند.

نمایندگی اچ تی سی

نمایندگی اچ تی سی زیادی در کشورهای خارج از ایران وجود دارند ولی در داخل کشور ایران یا به ندرت هستند یا اصلا وجود ندارند لذا برای اولین بار شما می توانید نمایندگی اچ تی سی را با شماره تماس 89392-021 پیدا کنید و هرگونه سوال یا مشکلی در زمینه محصولات اچ تی سی دارید با کارشناسان متخصص نمایندگی اچ تی سی مطرح نمائید تا شما را راهنمایی کنند.

ادامه
htc factory
htc taiwan
تاریخچه شرکت اچ تی سی

اچ تی سی یکی از حرفه ای ترین، بزرگترین و مطرح ترین شرکتهای تولید تلفنهای همراه است که در مورد بسیاری از خلاقانه ترین تولیدات این حوزه پیش قدم بوده و است. شرکت تایوانی HTC در سال 1997 با هدف توسعه سیستمهای رایانه ای و ارائه ی تکنولوژی های جدید در این عرصه توسط وانگ و پیتر چو تاسیس شد. این شرکت یکی از نخستین دستگاههای بی سیم لمسی دستی قابل حمل را در سال 1998 طراحی کرد. HTC مراحل پیشرفت و تکامل را با سرعتی شگفت انگیز طی کرد. در سال 2000 نخستین تلفن همراه هوشمند اچ تی سی وارد بازار شد.
در سال 2008 اولین تلفن هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید خود را طراحی نمود. و در نهایت اچ تی سی پس از دوران رویایی که در سال 2005 تجربه کرد، موفق شد گوشیهای اندرویدی 4G را به جهان معرفی کند که یک انقلاب در زمینه تولید گوشیهای هوشمند بحساب می آمد و پس از آن بسیاری از کمپانیهای ساخت گوشیهای همراه نیز در این زمینه سرمایه گذاری کردند. در سالهای 2004 و 2005 نیز به ترتیب نخستین گوشی Smart Music مبتنی بر سیستم عامل موبایل مایکروسافت و نخستین دستگاه با سیستم عامل مایکروسافت و پشتیبانی از نسل سوم مخابرات توسط شرکت اچ تی سی ساخته و روانه بازار شد.


مقاله های مرتبط ...

HTC’s brand, model Nexus 9

تبلت برند اچ تی سی مدل Nexus 9

One brand HTC phone model

گوشی برند اچ تی سی مدل One

تعمیرات htc

تعمیرات اچ تی سی

شرکت htc

شرکت اچ تی سی

نمایندگی رسمی htc

نمایندگی رسمی اچ تی سی

نمایندگی htc

نمایندگی اچ تی سی

نمایندگی رسمی شرکت htc

نمایندگی رسمی شرکت اچ تی سی

نمایندگی شرکت htc

نمایندگی شرکت اچ تی سیشعبه خاورميانه
worldwide map